Kola co opravíme

Po letech sbírání servismanských i jezdeckých zkušeností umíme opravit všechno od padesátých let nahoru: silnice, cestovní kola, městská kola, MTB, CX, singlespeedy i fixky.

Díly co používáme

Seženeme jakékoliv díly a to jak nové tak ty, které byly ve své době na špičce startovního pole. Pokud to jde, peferujeme lokál – čili dílenskou Evropu před cenově oslnivou Asií. Zároveň nemáme předsudky a z terénu velmi dobře víme, jak skvěle funguje asijská špička.

UMÍME

Jsme specialisté na pevné “železo”, ale zvládáme základní servis hydraulických kotoučových brzd. Pracujeme na špičkovém nářadí ParkTool, doplněném vychytávkami, které postupně přinesl život.

ZAŘÍDÍME

Zajistíme opravy a repase odpružených vidlic a tlumičů, ale tuto lahůdku přenecháváme specialistům. Opravy prasklých rámů (ocel i hliník), lakování i veškeré další úpravy, které jste si schopni vy sami (nebo my s vámi) vymyslet.

CO UŽ JSME POSTAVILI

Tolja
Detail
Eclipse
Detail
Mirka
Detail
Klein
Detail
Author
Detail
Wilier
Detail

BIKE KITCHEN BRNO

Pokud se chcete naučit opravit si své kolo nebo si ho celé sami postavit, stavte se za našimi bratry a sestrami do Bike Kitchen Brno. BKB je otevřená komunitní cyklodílna. Najdete je každé úterý a čtvrtek od 4 do noci na Přízově 2.

Bike Kitchen Brno