Kola co opravíme

Po letech sbírání servismanských i jezdeckých zkušeností umíme opravit všechno od padesátých let nahoru. Umíme opravit všechno od padesátých let nahoru: silnice, cestovní kola, městská kola, MTB, CX, singlespeedy i fixky.

Díly co používáme

Seženeme jakékoliv díly a to jak nové tak ty, které byly ve své době na špičce startovního pole. Pokud to jde, peferujeme lokál – čili dílenskou Evropu před cenově oslnivou Asií. Zároveň nemáme předsudky a z terénu velmi dobře víme, jak skvěle funguje asijská špička.

UMÍME

Jsme specialisté na pevné “železo”, ale zvládáme základní servis hydraulických kotoučových brzd. Pracujeme na špičkovém nářadí ParkTool, doplněném vychytávkami, které postupně přinesl život.

ZAŘÍDÍME

Zajistíme opravy a repase odpružených vidlic a tlumičů, ale tuto lahůdku přenecháváme specialistům. Opravy prasklých rámů (ocel i hliník), lakování i veškeré další úpravy, které jste si schopni vy sami (nebo my s vámi) vymyslet.

KOMPONENTY

V komponentech přísaháme na svatou trojici. Campagnolo (našemu srdci nejbližší), SRAM a Shimano. Mimo to preferujeme zajímavé manufaktury nebo bývalé či současné lídry, k nimž máme sami osobní vztah.

TRUBKY

Preferujeme trubky Columbus a Reynolds, ale obecně jdeme do všeho, co ve své době přesahovalo hlavní proud.

CO UŽ JSME POSTAVILI

Tolja
Detail
Eclipse
Detail
Mirka
Detail
Klein
Detail
Author
Detail
Wilier
Detail