BAR &  ZAHRÁDKA

Zastavte se v naší oáze klidu na Dornychu, kde vítězí pohoda nad uspěchaností a nervozitou kolemjedoucích řidičů.

VEGE & VEGA

Dejte si u nás čerstvé vegetariánské či veganské občerstvení. Naším cílem je postupně rozjet vlastní výrobu i catering. Vše s velkým důrazem na kvalitu.

KAVÁRNA & DĚTSKÝ KOUTEK

Pohodové místo na kafe, dezert a něco malého. K dispozici je vybavený dětský koutek, křesílka a nízké stolky našich rodičů či babiček. Žádný kouř z tabáku, atmosféra dotvořená výtvarnicí Lénou Brauner vás spolehlivě uvede do klidu.

DO RUKY I DO SÍTĚ

Ať už chcete pracovat nebo si číst je to na Vás. K dispozici je Vám zásuvka u každého stolu, slušná Wi-Fi a stále aktualizovaná knihovna.

DODAVATELÉ

V souladu s našimi principy se maximálně snažime podporovat lokální dodavatele a další sociální podniky.

RECYKLACE

Princip recyklace nás prostupuje a tak jsme zrecyklovaní od nábytku po nádobí. Největší radost ale máme z našich světel od Světlonoše Petra Puflera a oživeného starého pákového kávovaru. To je prostě miláček.

POMOC

Společně se zaměstnanci u nás pracují i lidé, jež jsou klienty sociálních služeb. Společně jim pomáháme zapojit se do společnosti. Konzumací u nás jim pomáháte i vy.

MÍSTO

Oživili jsme zapomenutý prostor a oživujeme i ulici. Dornych byl kdysi víc než místo za nádražím a pětiproudové ulice. Byla to krásná třída plná života. My to nyní měníme zpět. Tohle místo si to zaslouží.